Home / Lajme / Maqedoni / “Dëgjesa publike” e PDSH-së në Çair

“Dëgjesa publike” e PDSH-së në Çair

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) të Dielën në Çair vazhdoi me takimet e saja “Dëgjesa publike”, me ç’rast deputetë dhe funksionar partiak realizuan shumë takime me strukturat dhe mbështetësit e PDSH-së në komunën e Çairit.

Takimi qendror me qytetarët dhe strukturat partiake u mbajt në Çair, ku ishte prezent edhe Kryetari i PDSH-së, z.Menduh Thaçi.

Në këto takimet banorët e Çairit i dhanë mbështetje të plotë programit dhe platformës politike të PDSH-së.

Gjithashtu lexo

Specialja mbetet me një prokuror më pak!? (Video)

Prokuroria Speciale mund të mbetet edhe me një prokuror më pak. Sipas burimeve jo zyrtare, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *