Home / Kryesoret / “Dëgjesa publike” e PDSH-së në Dollnen

“Dëgjesa publike” e PDSH-së në Dollnen

Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) të Premten në Dollnen vazhdoi me takimet e saja “Dëgjesa publike”, me ç’rast deputetë dhe funksionar partiak realizuan shumë takime me strukturat dhe mbështetësit e PDSH-së në rajonin e Dollnenit.

Takimi qendror me qytetarët dhe strukturat partiake u mbajt në fshatin Zhitoshe, ku ishte prezent edhe Kryetarin i PDSH-së, z.Menduh Thaçi.

Në këto takimet banorët e rajonit të Dollnenit i dhanë mbështetje të plotë programit dhe platformës politike të PDSH-së.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *