Home / Lajme / Kronika e zezë / Dhunë familjare në Çellopek: Djali rrahë babain e tij 64 vjeçar

Dhunë familjare në Çellopek: Djali rrahë babain e tij 64 vjeçar

64 vjeçari R.I nga fshati Çellopek i Tetovës, dje ka raportuar dhunë në familje nga djali i tij 33 vjeçar A.I, njofton SPB-Tetovë.

Disa orë para, djali i tij ka ardhur në shtëpi dhe së shpejti ka filluar një argument verbal me njëri-tjetrin në lidhje me bagëtinë e tyre, të afërmit ishin përpjekur për të qetësuar situatën, por A.I ka sulmuar fizikisht atë dhe ka goditur atë me grushta në kokë, duke i shkaktuar lëndime të dukshme në fytyrën e tij, dhe për këtë arsye ai kërkoi ndjekjen penale.

Pak më vonë, A.I është ndaluar nga policia, dhe është diskutuar me të dhe më pas është liruar. Pas pastrimit të plotë të rastit do të pasohet me shkresë të duhur.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *