Home / Lajme / Botë / Disa shenja interesante të WC’ve të lokaleve të botës (Foto)

Disa shenja interesante të WC’ve të lokaleve të botës (Foto)

Këto janë disa fotografi interesante që tregojnë orientimin në WC’të e lokaleve të botës

Jemi mësuar t’i shohim shenjat e njëjta ku ndahen WC’ja e meshkujve dhe femrave. Mirëpo, këto shenja janë tërësisht të ndryshme prej atyre që jemi mësuar t’i shohim në lokalet tona.
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *