Home / Lajme / Maqedoni / Djali rreh babin e tij deri në vdekje

Djali rreh babin e tij deri në vdekje

B.M. (55) nga Manastiri e ka rrahur babain e tij Trajko M. (82) deri në vdekje, njoftoi policia.

Ky akt i pamëshirshëm u denoncua nga B.M. dje rreth orës 5:50.

Një ekip i SPB Manastir bëri ekspertizë dhe punon në ndriçimin e plotë të rastit.

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *