Home / Lajme / Maqedoni / Drejtori i VMRO-DPMNE-së nuk ju beson lotëve të Ermira Mehmetit

Drejtori i VMRO-DPMNE-së nuk ju beson lotëve të Ermira Mehmetit

Drejtori i Arkivit shtetëror, Filip Petrovski, përmes një postimi në Facebook komenton lotë e Ermirës, e cila me pafytyrësi genjen opinjonin se i ështe montuar përgjimi, ndërsa vëllau i saj gjendet në rradhët e para në protestat me Petritin dhe Vasilin. Cilën e ngjyrosni ju?”, ka shkruar në rrjetin e tij social në Facebook, Filip Petrovski.
mehmeti_6-600x500

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *