Home / Kryesoret / Emisioni “E diela me ne”: A ka tradhtuar MUHAMED ZEQIRI apo e kanë tradhtuar (VIDEO)

Emisioni “E diela me ne”: A ka tradhtuar MUHAMED ZEQIRI apo e kanë tradhtuar (VIDEO)

Emisioni “E diela me ne” është një intervistë show që përmban elemente profesionale dhe personale nga jeta e mysafirëve të emisionit të përzgjedhur nga sfera të ndryshme, të cilët diskutojnë me moderatoren Ermira Selami mbi tematika që janë përzierje të rrëfimit të jetës së tyre të përditshme.

 ”E Diela me ne” çdo fundjavë sjell risi dhe është i hapur për rrëfime që ngjallin kureshtje tek shikuesit, frymëzojnë dhe i informojnë ato.

 Mysafir i kësaj të diele është gazetari i njohur Muhamed Zeqiri. Gjatë bisedës ai është pyetur edhe në rubrikën Shkurt e Shqip të gazetares Ermira Selami. Në Pyetjen se a ka tradhëtuar dhe a e kanë tradhëtuar ? ai përgjigjet se vetëm e kanë tradhëtuar. Për të gjitha pyetjet dhe përgjigjet e tjera rreth jetës së tij, mund të ndiqni të dielën në ora 19:30 në emisionin “E diela me ne” në Televizionin Koha.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *