Home / Kryesoret / Ermira Mehmeti qan para deputetëve në Shqipëri, për skandalin e përgjimit (VIDEO)

Ermira Mehmeti qan para deputetëve në Shqipëri, për skandalin e përgjimit (VIDEO)

Deputetja e BDI-së , Ermira Mehmeti përherë të parë publikisht flet në lidhje me përgjimet në Maqedoni ku ajo u bë objekt sulmi. Duke mos mundur ti mbajë lotët Mehmeti tha se “përgjimi tërësisht i montuar, unë pagova një çmim jo të vogël”.

Mehmeti edhe një herë tjetër e mohoi kategorikisht që në bisedën telefonike nuk ishte ajo që fliste dhe se gjithçka ishte një montazh i një pseudogazetari.

Madje, politikania shqiptare u përlot në një moment të fjalimit të saj, duke kujtuar se si asaj iu bë një gjyq publik, nga një shoqëri patriarkale.

Gjithashtu lexo

Përmes Serbisë po zbatohet një skenar për destabilizimin e Ballkanit, ja kush alarmon

Lidhja Demokrate e Maqedonisë (LD) nëpërmjet një kumtese vlerëson se tërheqja e personalit të ambasadës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *