Home / Kryesoret / Fatimja i përshëndet me “Like” protestuesit

Fatimja i përshëndet me “Like” protestuesit

Trimëresha shqiptare, Fatime Fetai dje i ka përshëndetur protestuesit duke dalur nga selia e Prokurorisë Publike Speciale. Siç shihet në fotografi ajo i ka përshëndetur me gisht duke ju thënë se vazhdoni protestoni.

Ndryshe protestuesit ishin tubuar kundër  vendimit të presidentit Gjorgje Ivanov për faljen e politikanëve nga të gjitha aferat korruptive dhe kriminale që janë pjesë e përgjimeve.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *