Home / Kryesoret / Filloi protesta e opozitës në Shkup

Filloi protesta e opozitës në Shkup

Sot është duke u zhvilluar protesta nga disa subjekte shqiptare në Maqedoni. Lëvizja për Reforma PDSH, RDK në krye me Vesel Memedin, Shoqata e të Burgosurve Politik në Maqedoni, Illyricum Libertas dhe OVL-UÇK, janë pjesë e Këshillit Organizativ të protestave në Shkup, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Telegrafi Maqedoni do ta ndjek protestën për së afërmi dhe do të ju informoj minut pas minute me ndodhitë e protestës së opozitës shqiptare në Shkup.

Gjithashtu lexo

Maqedoni, më shumë kredi banesore dhe konsumatore, më pak për vetura

Kreditimi në korrik të këtij viti shënon rritje prej 0,3 për qind, i cili ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *