Home / Lajme / Maqedoni / Fokus: Ivanov ka dhënë amnistinë, për të shpëtuar pasurinë e Mijallkovit

Fokus: Ivanov ka dhënë amnistinë, për të shpëtuar pasurinë e Mijallkovit

Pika që ka mbushur kupën dhe që ka përshpejtuar “kundëraksionin” e Ivanovit, kundrejt aksioneve të Katica Janevës, kanë qenë mbi 100 kërkesat e Prokurorisë Speciale Publike (PSP) deri te gjykatat për kontrollime, verifikime, bastisje, ngrirje të xhiro-llogarive, kompanive dhe pasurisë së Sasho Mijallkovit, transmeton “Lajm”.

“Kjo veçmë është në rangun e apokalipsit për familjen”, thuhet në një tekst në numrin më të ri të javores Fokus.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *