Home / Lajme / Maqedoni / Fuere: Vendi ku nuk sundon e drejta është i rrezikshëm edhe për rajonin

Fuere: Vendi ku nuk sundon e drejta është i rrezikshëm edhe për rajonin

Vendi ku nuk sundon e drejta nuk është i rrezikshëm vetëm për qytetarët e saj, viktima të paqëllimta të kësaj lakërdije nga drejtësia dhe liderët e korruptuar, por njashtu e rrezikshme është edhe për tërë rajonin.

Këtë mbrëmë në profilin e tij në Facebook e shkroi ish euro ambasadori në vend, Ervan Fuere.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *