Home / Lajme / Rajon / Gjatë rrahjes, babai godet me çekan djalin

Gjatë rrahjes, babai godet me çekan djalin

Policia e Kosovës njofton për një përleshje që ka ndodhur mes një prindi dhe djalit të tij në komunën e Gllogocit.

Gjatë rrahjes, transmeton Koha.net prindi ka goditur me një çekan djalin e tij duke i shkaktuar lëndime trupore. I njëjti sipas raportit të policisë së Kosovës është dërguar për tretman mjekësor.

Ndërsa, me urdhër të prokurorit policia njofton se që të dy janë dërguar në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Rrahje masive në Shkup

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *