Home / Kryesoret / Gjuajte me armë në qendër të Shkupit

Gjuajte me armë në qendër të Shkupit

Një veturë e tipit “Furgon” është dëmtuar gjatë një përleshje me armë që ndodhi sot në orën 13 e 20 min në afërsi të tregut luleve në qendër të Shkupit.

Të lënduar nuk ka, vërtetuan nga policia dhe informuan se ekipe të tyre kanë dal në terren dhe po punojnë për zbardhjen e incidentit.

Kalimtar të rastit thuan se kanë dëgjuar katër gjuajtje, por për momentin është e paqartë kush dhe pse ka gjuajtur dhe nëse furgoni ka qenë cak i sulmeve.

Gjithashtu lexo

BESA me Çupin dhe LR-PDSH me Agollin do të garojnë në Dibër

Partitë politike bashkë me degët komunale po i bëjnë përgatitjet e fundit para zgjedhjeve lokale, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *