Home / Kryesoret / Gjykata e Apelit vendosi: Naser Eshtrefi dënohet me 14 vite burg

Gjykata e Apelit vendosi: Naser Eshtrefi dënohet me 14 vite burg

Gjykata e Apelit e vërtetoi gjykimin për vrasjen e maturantit Angel Petrovski në lagjen Gjorgje Petrov në Shkup, ku Naser Eshtrefi (22) u dënua me 14 vite burg.

Gjykata e Apelit i refuzoi ankesat e Prokurorisë dhe mbrojtjes të cilët u ankuan ndaj vendimit të gjykimit të shkallës së parë para dhjetë muajve.

Vrasja ka ndodhur para dy viteve.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *