Home / Kryesoret / Haj se dalim nga qeveria po ku do shkojm, te shpija, apo do të mbjellin lule e sallata

Haj se dalim nga qeveria po ku do shkojm, te shpija, apo do të mbjellin lule e sallata

Kryetari i Bdi-së Ali Ahmeti para disa vitesh i bëri një pyetje vetvetes dhe nga ajo ditë ende nuk kemi përgjigje.
Në një emision ia parashtroj vetes pyetjen se nëse Bdi-ja del nga qeveria ku do të shkoje, tek shtepia apo ku?

Mbrëmë kryetari Ali Ahmeti dhe Bdi-ja mori vendim që të del nga qeveria edhe ende nuk dihet se ku do të shkojën, populli shqiptar në Maqedoni duhet edhe pak me prit që të marin përgjigjen e duhur nga Bdi-ja.

Ndoshta pas daljes nga qeveria mund të ruajnë dhent tona këtu , e të mos shkojmë tja ruajmë dhent italijanit ose mund të mbjellin lule e sallata.

12931152_992395054187945_5490550703538910403_n

Gjithashtu lexo

Kujt i pengon xhamia në Kodrën e Diellit dorëzohet padi penale ndaj ndërtuesit të xhamisë

Pronarët e vilave në Kodrën e Diellit deri në Prokurorinë Themelore Publike në Tetovë, kanë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *