Home / Kryesoret / Hashim Thaçi viziton familjen e Mujë Krasniqit – Kapuçit

Hashim Thaçi viziton familjen e Mujë Krasniqit – Kapuçit

Presidenti i zgjedhur, Hashim Thaçi ka vizituar sot familjen e dëshmorit të kombit, Mujë Krasniqi i njohur si “Kapuçi”.

Fotografinë e vizitës së Thaçit në familjen Krasniqi e ka publikuar në Facebook vëllai i Mujës, Afrimi, transmeton Indeksonline.

“Njeriu i nderuar i nderon të tjerët”, ka shkruar Afrimi në llogarinë e tij në Facebook.

Më herët gjatë ditës, Thaçi ka vizituar edhe nipërit dhe mbesat e Sami Lushtakut.

Familja e dëshmorit Muj Krasniqi eshte ne lidhje familjare me Rexhep Selimin, deputet i VV.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *