Home / Lajme / Maqedoni / Helikopteri i Arm-së fluturon mbi Tetovë

Helikopteri i Arm-së fluturon mbi Tetovë

Në këto momente një helikopter i Armatës së republikës së Maqedonisë ka fluturuar në Tetovë në një lartësi të ulët.

Sipas informatave të para që ka siguruar Televizioni Koha helikopteri i Arm-së po banë ndrimet e ushtarëve në Gjevgjeli në kufirin me Greqinë.

Fluturimi mbi Tetovë ka transportuar ushtarë nga Tetova drejt Gjevgjelisë si pasoje e konfliktit me refugjatet, dhe se nuk ka ndonjë gjë tjetër u shprehën për Televizionin Koha.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *