Home / Lajme / Botë / Humb jetën një shqiptar si pasojë e hedhjes me parashut

Humb jetën një shqiptar si pasojë e hedhjes me parashut

Një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Dubai. Armand Qorri ka gjetur vdekjen si pasojë e hedhjes me parashutë. I riu njihej për pasionin e tij të hedhjes me parashutë, pasion që i kushtoi dhe jetën. Ende nuk dihen rrethanat e vdekjes së tij. Armandi kishte kohë që jetonte dhe punonte në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Gjithashtu lexo

Ishulli i Fazanëve që ndan dy shtete: Këtë vend të vogël e administron gjatë muaj Spanja dhe gjashtë tjerë Franca (Video)

Në provincën Baske, mes qytetit verior spanjoll Irun dhe atij jugperëndimor në Francë, Henda, rrjedh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *