Home / Lajme / Maqedoni / Ivanov: Sot në ora 15:00 para gazetarëve do t’ju tregojë se pse i fala kriminelët?!

Ivanov: Sot në ora 15:00 para gazetarëve do t’ju tregojë se pse i fala kriminelët?!

Presidenti maqedonas sot në ora 15:00 në kabinetin e tij do të jap një intervistë para nëntë kryeredaktorëve të televizioneve më të njohura në Maqedoni. Bëhet fjalë për Televizionin Alfa, Alsat-M, Kanal 5, Shenja, Nova, 24 Vesti, Telma, Sitel dhe Televizioni shtetëror i Maqedonisë. Kështu është bërë e ditur në njoftimin e kabinetit të Presidentit maqedonas.

Gazetarët e këtyre mediave do të kenë mundësinë që të parashtrojnë pyetje në lidhje me vendimin e fundit të Presidentit Ivanov. Intervista do të emetohet “LIVE” në kanalin e parë të RTVM-së, ndërsa shikuesit mund ta ndjekin në ueb faqen www.mrt.com.mk

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *