Home / Lajme / Maqedoni / Ja dokumenti i dorëheqjes së Abdilaqim Ademit (Foto)

Ja dokumenti i dorëheqjes së Abdilaqim Ademit (Foto)

“Në bazë të vendimit të Kryesisë së Këhsillit të përgjithshëm të BAshkimit Demokratik për Integrim, jap dorëheqje të parevokueshme nga pozicioni Ministër për Arsim dhe Shkencë në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë”, – shkruan në dorëheqjen e Abdilaqim Ademit”.

Dorëheqja i drejtohet “deri te Kryeministri i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë”.

qimo-369x420

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *