Home / Showbiz / Ja si është dukur Blerim Destani kur ka qenë fëmijë (Foto)

Ja si është dukur Blerim Destani kur ka qenë fëmijë (Foto)

Ai është ndër emrat më të spikatur të kinematografisë shqiptare të viteve të fundit.

Edhe pse rolet e tij janë të përqëndruar kryesisht jashtë Shqipërisë, Blerim Destani vijon të mendet një ndër personazhet shqiptare, që ka shumë fansa në vend, por dhe më gjerë.

Pikërisht në datëlindjen, aktori ka zgjedhur që të postojë në Instagram një foto kur ai ka qenë adoleshent, një djalosh me syze, që qëndron i ulur në shkallë.
Duke falenderuar të gjithë për urimet, ai ka vendosur që të habisë fansat e tij me një foto nga arkiva e tij personale.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *