Home / Kryesoret / Kotevski: Brenda ditës do ta komentojmë vendimin e BDI-së

Kotevski: Brenda ditës do ta komentojmë vendimin e BDI-së

Ne nuk e komentojmë vendimin e BDI-së, duhet që ato t`i pyesin për gjithçka që ka të bëjë me atë vendim, theksoi Ivo Kotevski, drejtor i Qendrës për Komunikime në VMRO-DPMNE, transmeton TetovaSot.

“Nëse ka nevojë që të deklarohemi në lidhje me vendimin, gjatë ditës do të deklarohemi”, theksoi Kotevski.

Ai nuk dha përgjigje as në pyetjet nëse është e saktë njëra prej tezave që u paraqit në opinion, se ky është një skenar midis VMRO-DPMNE-së dhe BDI-së.

“BDI-ja njëherë le të jap përgjigje, pastaj edhe ne do të kthejmë përgjigje”, theksoi Kotevski.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *