Home / Lajme / Rajon / Kryepeshkopi malazez: Allahu Allahu është Një, Muhammedi është i dërguari i Tij (Video)

Kryepeshkopi malazez: Allahu Allahu është Një, Muhammedi është i dërguari i Tij (Video)

Kreu i Kishës Ortodokse Malazeze ka bërë një intervistë “interesante” për “Face TV”.

Pos komenteve pozitive ndaj Allahut dhe Muhammedit a.s., ai ka dhënë mjaft këshilla dhe informacione interesante.
Ai ka deklaruar se Allahu është Një, Atij i lutemi dhe prej tij ndihmë kërkojmë, dhe se askush nuk mund ta mohojë faktin që Muhammedi është i dërguari i Tij.

Ndiqeni videon:

Gjithashtu lexo

Një polic turk është vrarë nga luftëtari i SHI-së në stacionin policor në Stamboll

Një polic turk mbrëmë është goditur me thikë për vdekje në stacionin policor në Stamboll …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *