Home / Sport / Lamtumirë Valencia

Lamtumirë Valencia

Shkodran Mustafi mund të largohet nga Valencia në fund të këtij edicioni.

Mbrojtësi shqiptar i Valencias, Shkodran Mustafi po kalon një edicion shumë të vështirë pas një viti fantastik që kishte në krah të Nicolas Otamendit.

Për shkak të paraqitjeve të tij jo të mira, trajneri i ri i Valencias, Pako Ayestaran po mendon ta lë ata jashtë formacionit të parë, shkruan Fichajes.

Kjo nuk pritet të jetë ndonjë problem i madh për Mustafin, madje do të ishte një lajm i mirë për të, pasi ai po kërkohet nga skuadrat më të mëdha evropiane si Atletico Madrid, Real Madrid, FC Barcelona, Bayern Munich, Manchester United.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *