Home / Lajme / Kronika e zezë / Makina ndihmës së shpejtë aksidentohet në Shkup

Makina ndihmës së shpejtë aksidentohet në Shkup

Tre persona janë lënduar në një aksident që ka ndodhur në bulevardin “Shën Qirili dhe Metodi” në Shkup, tek ndërtesa e Ministrisë së arsimit dhe shkencës.

Siç njoftojnë nga SPB Shkup, bëhet fjalë për një përplasje mes makinës “Mazda” me targa të Shkupit dhe makinë të ndihmës së shpejt.

Të lënduarit janë dërguar në Qendrën Urgjente.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *