Home / Kuriozitete / Me këpucët e bebeve Bmw, nuk mund të rrëzoheni (Video)

Me këpucët e bebeve Bmw, nuk mund të rrëzoheni (Video)

Nuk e kishit menduar kurrë, por ja që ndodh.

BMW ka shpikur një palë këpucë për bebe, që i pengojnë ata të rrëzohen.

Gjigandi gjerman thotë se xDrive Baby Boots i ndihmon bebet poshtë tre vjeç që të ruajnë ekuilibrin.
Duke përdorur një teknologji revolucionare, BMW përdor disa goma që reagojnë në të qindtat e sekondit duke i ofruar bebes shpërndarjen perfekte të peshës dhe sigurinë maksimale.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *