Home / Kryesoret / Ministrat e rinj të BDI-së, pritet sot të marrin bekimin e Kuvendit

Ministrat e rinj të BDI-së, pritet sot të marrin bekimin e Kuvendit

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot në ora 12:00 do ta mbajë seancën e radhës  në rend dite të së cilës gjendet propozimi për zgjedhje të anëtarëve të Qeverisë së Maqedonisë dhe emërimi i zëvendësministrave. Gjatë ditës së djeshme deputetët i konstatuan dorëheqjet e ministrave dhe zëvendësministrave të BDI-së.

Gjithashtu lexo

MOSPASTRIMI NË KOHË I DEPONISË HELMOI TETOVARËT – VIDEO

Gjatë të shtunës mbrëma dhe ditës së diel nga deponia në dalje të Tetovës ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *