Home / Showbiz / Ndërron jetë nëna e Adelina dhe Zanfina Ismailit

Ndërron jetë nëna e Adelina dhe Zanfina Ismailit

Sot ka ndërruar jetë Mona nëna e Adelina, Zanfina dhe Ema Ismailit, pas një sëmundje të shkurtër ajo sot ka vdekur.
Dita e sotme është mjaft e hidhur për Adelinën Zanfinën dhe Emën ashtu edhe për të gjithë fansat e tyre dhe dashamirë të familjes Ismaili.

Mona ka qenë menaxherja e parë femër në Kosovë e cila ju qëndroi në çdo hap bijave të sajë.

Televizioni Koha i shprehë ngushllime familjes Ismaili.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *