Home / Lajme / Kronika e zezë / Në Gostivar rrotullohet një furgon me nxënës, ka të lënduar

Në Gostivar rrotullohet një furgon me nxënës, ka të lënduar

Një furgon që ka transportuar nxënës ka dal nga rruga lokale për në fshatin e Gostivarit, Padalishte, transmeton TetovaSot.

Sipas informacioneve fillestare, vozitësi i furgonit nga arsye të panjohura e ka humbur kontrollin, ku furgoni ka dal nga rruga dhe është rrotulluar.

Të lënduarit janë dërguar në spital, por për momentin nuk ka informacione për numrin e tyre dhe për karakterin e lëndimeve.

Nga SPB Tetovë e vërtetuan informacionin, por me detaje më të mëdha do të dalin brenda ditës.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *