Home / Sport / Nga Manchester United transferohet në Barcelonë (Foto)

Nga Manchester United transferohet në Barcelonë (Foto)

Marcos Rojo, mbrojtësi i Manchester Unitedit, është objektiv i Barcelonës

Manchester Unitedi mund të mbetet pa Marcos Rojon në fund të sezonit. Argjentinasi mund t’i bashkohet Barcelonës, raporton tabloidi britanik, Metro

Katalanasit janë duke kërkuar ta përforcojnë mbrojtjen për sezonin e ardhshëm pasi Luis Enrique nuk ka besim tek disa nga lojtarët aktual të ekipit.

Rojo, i cili luan në qendër të mbrojtjes dhe në krahun e majtë, dy sezone më parë është transferuar nga Sporting Lisbon në Manchester United për 17 milionë euro.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *