Home / Kryesoret / Një grua 84 vjeçare gjendet e vdekur në shtëpinë e saj, ka pasur lëndime në kokë

Një grua 84 vjeçare gjendet e vdekur në shtëpinë e saj, ka pasur lëndime në kokë

L.D.(84) dje në orën 10 është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në fshatin Nezhilovo, komuna Cashka, transmeton TetovaSot.

MPB informoi se të vdekur e ka gjetur djali i saj ZH.D.(50) ku është konstatuar se ka pasur lëndime në pjesën e prapme të kokës.

Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i SPB Veles dhe një mjek nga Mjekësia gjyqësore.

Me urdhër të Prokurorit Publik trupi është dorëzuar për obduksion.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *