Home / Kryesoret / Personi i aboluar nga Ivanovi dhe i cili ka gjuajtur në furgon ka kryer vetëvrasje

Personi i aboluar nga Ivanovi dhe i cili ka gjuajtur në furgon ka kryer vetëvrasje

Personi i cili sot pasdite në Kapishtec të Shkupit, nga ballkoni i tij ka gjuajtur me armë zjarri drejt parkingut dhe sipas, A1on.mk ka qenë i amnistuar nga presidenti Gjorge Ivanov më 12 prill, ka kryer vetëvrasje, transmeton Portalb.

Sipas informatave të A1.on.mk, kur kanë hyrë forcat e policisë në ndërtesë nga ku edhe ka gjuajtur personi tanimë i ndjerë, është gjetur trupi i pajetë i tij. Ekipet e ndihmës së shpejt janë drejtuar në hyrjen e ndërtesës, në të cilën gjendet banesa prej ku është gjuajtur.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *