Home / Kryesoret / Piter Vanhoute ngeli pa angazhim nga BE-ja

Piter Vanhoute ngeli pa angazhim nga BE-ja

Ndërmjetësuesi belg, Piter Vanhoute nuk do të jetë më deputet në Komisionin Evropian.

Zëdhënësja Maja Kocijancic theksoi se marrëveshja midis Komisionit dhe Piter Vanhoute është në fund dhe ai nuk do të punoje më si ekspert i financuar nga BE-ja

Gjithashtu lexo

Kuvendi duhet të votojë për shkarkim të Zvërlevskit

Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot duhet të mbajë vazhdime të tre seancave midis të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *