Home / Lajme / Kronika e zezë / Polici vret dy gra dhe më pas vetëvritet në periferi të Shkupit

Polici vret dy gra dhe më pas vetëvritet në periferi të Shkupit

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sonte në Vollkovë të Shkupit. Polici 45-vjeçar së pari ka varë nënën dhe gjyshen e së dashurës , ndërsa më pas ka bërë edhe vetëvrasje.

Bëhet fjalë për persona të moshës 60 dhe 80-vjeçare. Vrasja ka ndodhur rreth orës 19:15.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *