Home / Kryesoret / Protestave i bashkëngjitet edhe Kërçova

Protestave i bashkëngjitet edhe Kërçova

Edhe sot vazhdojnë protestat qytetare në më shumë qytete të Maqedonisë, transmeton TetovaSot.

Shoqata “Protestoj” për herë të parë paralajmëroi se sot do të ketë protesta edhe në Tetovë, Radovish dhe Kërçovë.

Sot në mëngjes para daljes nga Tetova në drejtim të Shkupit është vendosur parulla “Paratë në liri, kriminelët në burg

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *