Home / Kryesoret / Protestuesit gjenden para parlamentit të Maqedonisë në kët moment

Protestuesit gjenden para parlamentit të Maqedonisë në kët moment

Qindra protestues kanë mbritur para parlamentit të Maqedonisë duke fishkëlluar dhe brohoritur ”Terorista”
Teroristicka Vllast dhe shum fjal ofenduese për qeverinë Vmro – Bdi.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *