Home / Kryesoret / Protestuesit para Kuvendit, brohorasin “Ali tradhtari”..(Foto)

Protestuesit para Kuvendit, brohorasin “Ali tradhtari”..(Foto)

Protestuesit arrijnë para Kuvendit, i presin forca të shumta policore.

Pjesëmarrësit e protestës së partive opozitare shqiptare dhe shoqatave joqeveritare kan arritur para Parlamentit të Maqedonise. Protestuesit po skandojnë brohoritje të ndryshme, në mesi e të cilave “UÇK, UÇK”,”Besa, besë, besën ta kem dhënë”, ” Ali tradhtari”, e kështu me radhë, shkruan Gazeta Lajm

Gjithashtu lexo

Armata e Maqedonisë shënon 25 vjetorin e formimit të saj

Armata e Republikës së Maqedonisë sot shënon 25 vjet nga formimi i saj. Solemniteti qendror është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *