Home / Kryesoret / Seancë e Komisionit Shtetëror Zgjedhor

Seancë e Komisionit Shtetëror Zgjedhor

Komisioni Shtetëror Zgjedhor sot do të mbajë seancë publike.

Anëtarët e KSHZ-së do ta shqyrtojnë Raportin për progresin nga kontrollet e kryqëzuara, në terren dhe ato administrative për shkak të azhurnimit të Listës zgjedhore në bazë të Rregullores për metodologjinë për zhvillim dhe azhurnim të Listës zgjedhore përfundimisht me 5 prillin e vitit 2016.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *