Home / Lajme / Maqedoni / Shikoni sa është rritur druri i UÇK-së në Malësinë e Tetovës nga viti 2001 (Foto)

Shikoni sa është rritur druri i UÇK-së në Malësinë e Tetovës nga viti 2001 (Foto)

Në një dru në vitin 2001 ishte gdhendur emri UÇK. Ndërsa sot 15 vite më pas, i njëjti dru është rritur dhe zhvilluar derisa ky emër ka lënë gjurmë edhe më shumë.

Ky dru gjendet në malet e Sharrit. Kjo foto është publikuar në rrjetet sociale në kuadër të Bukurive të Sharrit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *