Home / Kryesoret / Shilegov: Ivanovi është budalla

Shilegov: Ivanovi është budalla

Zëdhënësi i LSDM-së, Petre Shilegov, përmes një postimi në rrjetin e tij të fb, Ivanovin e ka cilësuar si një budalla pas vendimit skandaloz të tij për të faluur të gjithë politikanët.

“Ivanovi është budalla për të gjitha paratë e kësaj bote. Dhe më shumë se kaq. Për kriminelët duhet të ketë përgjegjësi. Nuk ka drejtësi, nuk ka paqe”, ka shkruar Shilegovi

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *