Home / Sport / Shkarkohet Enrique, Barcelona gjen trajnerin e ri?

Shkarkohet Enrique, Barcelona gjen trajnerin e ri?

Luis Enrique do të shkarkohet nga posti i trajnerit të Barcelonës në rast të dështimit në garë për titull në La Ligë.

Luis Enrique nuk i ka punët mirë pas tre humbjeve radhazi në La Ligë dhe eliminimit nga Liga e Kampionëve

Sipas të përditshmes, OK Diario, Enrique do të shkarkohet nga detyra nëse ekipi nuk e fiton La Ligë, përcjell Express.
Në vend të ish trajnerit të Romës dhe Celta Vigos, Barcelona do ta angazhojë trajnerin e Athletic Bilbaos, Ernesto Valverde.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *