Home / Lajme / Kronika e zezë / Shkelet një vajzë e re afër stacionit hekurudhor në Shkup

Shkelet një vajzë e re afër stacionit hekurudhor në Shkup

Mbrëmë, në udhëkryqin afër stacionit hekurudhor në Shkup, një makinë ka shkelur një vajzë, e cila, siç mund të shihet në foto, pas aksidentit ka mbetur e shtrirë në asfalti.

Sipas njoftimeve të dëshmitarëve, pas goditjes, vajza nuk ka qenë në gjendje për të lëvizur, dhe së shpejti ka arritur ddhe ekipi i ambulancës dhe e kanë dërguar në klinikat e Shkupit.

Deri më tani, nuk ka asnjë informacion për dëmtimet e shkaktuara nga sulmi i drejtpërdrejtë ndaj vajzës.

Gjithashtu lexo

Nga shtatori çerdhet me dy ndërrime, ja oraret

Nga shtatori çerdhet do të fillojnë të punojnë me dy ndërrime. Kështu njoftoi sot ministra …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *