Home / Sport / Shkëndija sot luan me Turnovën

Shkëndija sot luan me Turnovën

Sot në ora 16:00 klubi futbollistik Shkëndija do të përballet me Horizont Turnovën në kuadër të 1/2 e kupës së Maqedonisë.
Shkëndija lojën e parë në Turnovë fitoi me rezultat 2-0 kurse loja në Tetovë do të jetë vetëm një trening për klubin, i cili do te kualifikohet me tej.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *