Home / Sport / Shorti i EL: Ja me kë luan Liverpooli në gjysmëfinale

Shorti i EL: Ja me kë luan Liverpooli në gjysmëfinale

Është hedhur edhe shorti për garën e dytë më të madhe në Evropë për klube, Ligën e Evropës.

Kështu gjiganti anglez, Liverpool që është edhe favorit për ta fituar trofeun e Ligës së Evropës do të përballet me skuadrën spanjolle Villareal.

Ndërkohë ndeshja tjetër gjysmëfinale do të jetë mes Shakhtar Donetsk dhe Sevillës.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *