Home / Lajme / Maqedoni / SKANDALOZE: Fatime Fetai në Listën e të falurve të Ivanovit!

SKANDALOZE: Fatime Fetai në Listën e të falurve të Ivanovit!

Prokurorja speciale Fatime Fetai, Lile Bubevski Stefanova dhe Gabriel gjenden në listën për falje nga Presidenti Gjorge Ivanov.

Emrat e tyre janë publikuar në Fletoren Zyrtare, ku përjashtohen nga ndjekja penale, pa zhvillimin e procedurës.

Nga Prokuroria Speciale tani për tani nuk kanë asnjë koment për këtë vendim. Përndryshe, ata u persekutuan për shkak të dyshimeve se kanë ushtruar presion mbi dëshmitarët.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *