Home / Sport / Skuadra e madhe italiane 5 milionë euro për Rashicën

Skuadra e madhe italiane 5 milionë euro për Rashicën

Napoli e dëshiron kosovarin Milot Rashica.

Skuadra italiane, Napoli është duke u interesuar për futbollistin kosovar të Vitesses, Milot Rashica, shkruan Sport Mediaset.

Rashica është duke shkëlqyer këtë edicion në Holandë, duke zgjuar kështu interesimin e shumë skuadrave.
Napoli për shërbimet e tij do të ofrojë 5 milionë euro dhe ai shihet si lojtarë i të ardhmes.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *