Home / Kryesoret / Spasovski: Tre shefa të policisë në Kumanovë kanë diploma të falsifikuara

Spasovski: Tre shefa të policisë në Kumanovë kanë diploma të falsifikuara

Ministri i punëve të brendshme, Oliver Spasovski në një intervistë në emisionin Vin Vin me Olivera Trajkovska zbuloi se gjatë kontrollit janë zbuluar edhe tre shefa të policisë në SPB në Kumanovë me diploma të falsifikuara, transmeton TetovaSot.

Olivera Trajkovska e vërtetoi autencitetin e audio incizimit nga biseda e saj me Orce Kamcev në youtube dhe e pyeti ministrin se çka do të ndërmarr.

Spasovski deklaroi se hetimi është hapur së bashku me prokurorinë publike

Gjithashtu lexo

Specialja mbetet me një prokuror më pak!? (Video)

Prokuroria Speciale mund të mbetet edhe me një prokuror më pak. Sipas burimeve jo zyrtare, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *