Home / Lajme / Maqedoni / Sulmohet shkupjanja rrugës për fshatin Radushë

Sulmohet shkupjanja rrugës për fshatin Radushë

Tridhjetë e dy vjeçarja nga Shkupi gjatë ditës së djeshme është sulmuar nga një person i panjohur deri se ka qenë duke lëvizur me biçikletë rrugës për në fshatin Radushë.

Siç informon MPB, L.T (32) është ndaluar nga një keqbërës i cili e ka hedhur atë në tokë dhe ka filluar të sulmoj me grushta në pjesën e kokës.

Ai ka tentuar të zhveshë, por pasi që nuk ka pasur sukses në tentimin, nga vajza ka marrë telefonin dhe ka ikur.

Po ndërmerren masa për kapjen e sulmuesit dhe zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *