Home / Kryesoret / Të dielën në emisionin ”E diela me Ne” në Tv Koha, musafir Shaip Zeneli (VIDEO)

Të dielën në emisionin ”E diela me Ne” në Tv Koha, musafir Shaip Zeneli (VIDEO)

E diela me ne – emisioni më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare në Maqedoni. Çdo të diel në Tv Koha transmetohet emisioni E diela me ne – ku rrëfehet jeta dhe përditshmëria e politikanve.

Mysafir i gazetares Ermira Selami në emisionin ”E diela me Ne” në Tv Koha këtë javë vazhdon me Drejtorin e Fondit Penzional dhe Ivalidor të Republikës së Maqedonisë Shaip Zeneli. Ai flet për jetën, përditshmërinë e tij, si e kalon një të diel, si ka qenë periudha gjatë kohës si veteran i Luftës gjatë vitit 1999-2001 etj.

Gjatë bisedës me gazetaren në rubrikën Shkurt e Shqip ai është përgjigjur edhe në pyetjet provokuese të gazetares. Në pyetjen se: Pse nuk paguan taks rrugore ? Cili është komplimenti më i mirë ? A e ka tradhëtuar gruan ndonjëherë ? dhe pyetje të tjera, mund ti ndiqni çdo të diel në ora 19 30 në Tv Koha.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *